RGC1/8C1600DTP
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RGC1/8C1600DTP
Description
-55℃~+155℃ 160Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS