RGC1/8C1243DTP
MFR.Part #
RGC1/8C1243DTP
Description
-55℃~+155℃ 124kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS