RGC1/32C8450DPA
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RGC1/32C8450DPA
Description
-55℃~+125℃ 30mW 845Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS