RGC1/32C1741DPA
MFR.Part #
RGC1/32C1741DPA
Description
-55℃~+125℃ 1.74kΩ 30mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS