RGC1/20C2102DPA
MFR.Part #
RGC1/20C2102DPA
Description
-55℃~+155℃ 21kΩ 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS