RGC1/16SK32R4FTH
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RGC1/16SK32R4FTH
Description
-55℃~+155℃ 32.4Ω 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS