RGC1/16SK1274FTH
MFR.Part #
RGC1/16SK1274FTH
Description
-55℃~+155℃ 1.27MΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS