RGC1/16SC8871DTH
MFR.Part #
RGC1/16SC8871DTH
Description
-55℃~+155℃ 63mW 8.87kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS