RGC1/16SC6800FTH
MFR.Part #
RGC1/16SC6800FTH
Description
-55℃~+155℃ 63mW 680Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS