RGC1/16SC3242FTH
MFR.Part #
RGC1/16SC3242FTH
Description
-55℃~+155℃ 32.4kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS