RGC1/16SC1003BTH
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RGC1/16SC1003BTH
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 63mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS