RGC1/16K9R31FTP
MFR.Part #
RGC1/16K9R31FTP
Description
-55℃~+155℃ 100mW 9.31Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS