RGC1/16K75R0FTP
MFR.Part #
RGC1/16K75R0FTP
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS