RGC1/16K71R5BTP
MFR.Part #
RGC1/16K71R5BTP
Description
-55℃~+155℃ 100mW 71.5Ω Thick Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS