RGC1/16K4R32FTP
MFR.Part #
RGC1/16K4R32FTP
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.32Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS