RGC1/16K41R2FTP
MFR.Part #
RGC1/16K41R2FTP
Description
-55℃~+155℃ 100mW 41.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS