RGC1/16K37R4BTP
MFR.Part #
RGC1/16K37R4BTP
Description
-55℃~+155℃ 100mW 37.4Ω Thick Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS