RGC1/16K26R7DTP
MFR.Part #
RGC1/16K26R7DTP
Description
-55℃~+155℃ 100mW 26.7Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS