RGC1/16K1074DTP
MFR.Part #
RGC1/16K1074DTP
Description
-55℃~+155℃ 1.07MΩ 100mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS