RGC1/16C6192DTP
MFR.Part #
RGC1/16C6192DTP
Description
-55℃~+155℃ 100mW 61.9kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS