RGC1/16C1212FTP
MFR.Part #
RGC1/16C1212FTP
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS