RGC1/16C1151DTP
MFR.Part #
RGC1/16C1151DTP
Description
-55℃~+155℃ 1.15kΩ 100mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS