RGC1/16C1131BTP
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RGC1/16C1131BTP
Description
-55℃~+155℃ 1.13kΩ 100mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS