RGC1/10C8661DTP
MFR.Part #
RGC1/10C8661DTP
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.66kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS