RGC1/10C7R50DTP
MFR.Part #
RGC1/10C7R50DTP
Description
-55℃~+155℃ 125mW 7.5Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS