RGC1/10C76R8FTP
MFR.Part #
RGC1/10C76R8FTP
Description
-55℃~+155℃ 125mW 76.8Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS