RGC1/10C7320BTP
MFR.Part #
RGC1/10C7320BTP
Description
-55℃~+155℃ 125mW 732Ω Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS