RGC1/10C6803BTP
MFR.Part #
RGC1/10C6803BTP
Description
-55℃~+155℃ 125mW 680kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS