RGC1/10C47R5BTP
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RGC1/10C47R5BTP
Description
-55℃~+155℃ 125mW 47.5Ω Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS