RGC1/10C3832FTP
MFR.Part #
RGC1/10C3832FTP
Description
-55℃~+155℃ 125mW 38.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS