RGC1/10C22R1DTP
MFR.Part #
RGC1/10C22R1DTP
Description
-55℃~+155℃ 125mW 22.1Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS