RGC1/10C1961BTP
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RGC1/10C1961BTP
Description
-55℃~+155℃ 1.96kΩ 125mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS