RGC1/10C1743DTP
MFR.Part #
RGC1/10C1743DTP
Description
-55℃~+155℃ 125mW 174kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS