RGC1/10C1204DTP
MFR.Part #
RGC1/10C1204DTP
Description
-55℃~+155℃ 1.2MΩ 125mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS