RGC1/10C1101DTP
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RGC1/10C1101DTP
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 125mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS