L-15W6N8KV4E
Extended
Manufacturer
Johanson Dielectrics
MFR.Part #
L-15W6N8KV4E
JLCPCB Part #
C2048515
Package
0805
Description
6.8nH 600mA 60mΩ ±10% 0805 Power Inductors ROHS