L-15F10RJV4E
Extended
Manufacturer
Johanson Dielectrics
MFR.Part #
L-15F10RJV4E
JLCPCB Part #
C2050010
Package
0805
Description
10uH 5Ω 80mA ±5% 0805 Power Inductors ROHS