L-07C18NJV4T
Extended
Manufacturer
Johanson Dielectrics
MFR.Part #
L-07C18NJV4T
JLCPCB Part #
C19277942
Package
0402
Description
18nH 200mA 650mΩ 8@100MHz ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS