2450AT43B100E
Extended
Manufacturer
Johanson Dielectrics
MFR.Part #
2450AT43B100E
Description
-40℃~+85℃ 1.3dBi 100MHz 2.4GHz 2W 2mm 2mm 50Ω 7mm Patch Antenna - Antennas ROHS