JQ3225K681G2
Extended
Manufacturer
Jingqin
MFR.Part #
JQ3225K681G2
JLCPCB Part #
C49023431
Package
SMD
Description
1.12kV 10A 16J 250mW 25pF@1kHz 420V 560V 680V SMD Varistors ROHS