JQ3225K271G2L
Extended
Manufacturer
Jingqin
MFR.Part #
JQ3225K271G2L
JLCPCB Part #
C49006613
Package
SMD
Description
175V、175V 1kA 225V、225V 243V~297V 250mW、250mW 7.5J 75pF@1kHz SMD Varistors ROHS