MRC333K300A06
Extended
Manufacturer
Jimson
MFR.Part #
MRC333K300A06
JLCPCB Part #
C7432015
Package
Plugin,P=14mm
Description
300V 33nF Polypropylene Film ±10% 插件,P=14mm Film Capacitors ROHS