HNB09A12
Extended
Manufacturer
Jiangsu Huaneng Elec
MFR.Part #
HNB09A12
JLCPCB Part #
C122600
Package
Plugin,D=9mm
Description
-20℃~+70℃ 12V 30mA 3kHz 5.7mm 85dB 8V~16V 9mm Active Buzzer (Built-in Driving Circuit) Electromagnetic 插件,D=9mm Buzzers ROHS