S1C57520ZWJAC
MFR.Part #
S1C57520ZWJAC
JLCPCB Part #
C2924616
Description
-40℃~+85℃ 100Ω 20pF 5.752MHz Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS