S1C40960ZWJAC
MFR.Part #
S1C40960ZWJAC
JLCPCB Part #
C2149365
Description
-40℃~+85℃ 120Ω 20pF 4.096MHz Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS