S1C27120ZWFAC
MFR.Part #
S1C27120ZWFAC
JLCPCB Part #
C2149403
Description
-40℃~+85℃ 20pF 27.120MHz 60Ω Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS