D125E1W1-2W2P43
Extended
Manufacturer
JXTCONN
MFR.Part #
D125E1W1-2W2P43
JLCPCB Part #
C41409922
Package
SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 125V 1A 1x2P 2 2P 4.35mm 5.75mm 5mm Brass LCP Surface Mount, Right Angle SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle Wire To Board Connector ROHS