AXH2.54-2A-22
MFR.Part #
AXH2.54-2A-22
JLCPCB Part #
C53207516
Package
Push-Pull,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x2P 2 2.5mm 250V 2P 3A 5.75mm 7.5mm 7mm Beige Copper alloy LCP Right Angle Tin UL94V-0 XH 弯插,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS