AMX1.25-5A-12
MFR.Part #
AMX1.25-5A-12
JLCPCB Part #
C53207660
Package
Plugin,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 125V 1A 1x5P 3.2mm 5 5P 7mm 8.05mm Beige Copper alloy LCP PicoBlade(MX 1.25) Through Hole Tin UL94V-0 插件,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS