AMX1.25-3A-12
Extended
Manufacturer
JXTCONN
MFR.Part #
AMX1.25-3A-12
JLCPCB Part #
C53207664
Package
Plugin,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 125V 1A 1x3P 3 3.2mm 3P 5.55mm 7mm Beige Copper alloy LCP PicoBlade(MX 1.25) Through Hole Tin UL94V-0 插件,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS